0
  • PRORASO - pokaz look & learn 6.07.2024

PRORASO - pokaz look & learn 6.07.2024

350,00 zł

Już 6/7 lipca jako Edukacja Fryzjerstwa Męskiego FUTURE CLASSIC wraz z oficjalną Akademią włoskiej marki PRORASO zapraszamy wszystkich entuzjastów fryzjerstwa męskiego do Gdańska na pokaz Look & Learn golenia brzytwą w wykonaniu certyfikowanych edukatorów marki - Valerio Imperiale (IT) oraz Gioele Dalla Rizza z Florenckiego Blues Barber Shop

DATA: 6.07.2024

 

Valerio Imperiale, urodzony w 1987 roku na Sycylii. Przeniósł się do Florencji w wieku 11 lat. Wnuk sycylijskich golarzy. Doświadczenie zaczął zdobywać w rodzinnym salonie już w wieku 14 lat. W 2014 roku otworzył swój pierwszy barber shop we Florencji - Blues Barber. Aktualnie prowadzi trzy salony w i przygotowuje nowe projekty na przyszłość. Uczęszczał do najlepszych anglosaskich akademii strzyżenia: Tony & Guy Mediolan, Vidal Sassoon Londyn, Sid Sottung Nottingham.

 

Master Barber i wykładowca oficjalnej akademii golenia Proraso oraz ambasador marki. Od 2016 roku prowadzi szkolenia przekazujące sztukę włoskich golarzy w zakresie poznawania i rozwijania narzędzi oraz technik począwszy od golenia, poprzez pielęgnację i kształtowanie brody, aż po doskonalenie własnego rzemiosła.

W programie m.in. :

Historia i tradycja rzemiosła

Fizjologia skóry

Fizjologia włosów

Pojęcie Ph

Narzędzia handlu

Higiena i sterylizacja

Prezentacja gamy produktów Proraso i historia marki

Pokaz Look & Learn

 

Prowadzący:

Valerio Imperiale

Gioele Dalla Rizza

 

MIEJSCE SZKOLENIA:

SALON FRYZUR MĘSKICH / FUTURE CLASSIC

Łąkowa 35/38

80-769 Gdańsk